משלוחים והחזרות

משלוח דוגמאות
דוגמא חינם בעלות משלוח של 45 ₪ לחבילה (עד 5 ק”ג)
משלוח הזמנה
הובלה חינם בהזמנה מעל 800 ₪,
הובלה בעלות 179 ₪ בהזמנה מתחת ל 800 ₪.
איסוף עצמי ממחסני החברה באשדוד ללא עלות.

כאשר אתם מזמינים ממילסטון אתם קונים ישירות מהיבואן. רוב המוצרים במלאי רציף ומוכנים למשלוח ישירות אליכם הביתה. הזמינות הגבוהה תאפשר לכם לקבל את הסחורה תוך 5-7 ימי עסקים מיום ההזמנה.

משלוח מהיר

ניתן לקדם את הגעת המשלוח בתאום מראש עם שירות הלקוחות של מילסטון. בנוסף, ניתן לבצע איסוף עצמי ממחסני החברה באזור התעשייה באשדוד, בתיאום מראש.

יעדים מרוחקים ומשלוחים חריגים

תיתכן עלות נוספת במקרים של הובלה ליעדים מרוחקים ו/או ליעדים שאינם בשליטה בטחונית של ישראל. במקרים אלו, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של מילסטון. משלוחים בנפחים ו/או משקלים חריגים בגודלם ו/או מוצרים מאוד עדינים ידרשו תשומת לב יחודית ועל כן שירות הלקוחות של מיסטון ייצור עמכם קשר לבירור פרטים ואפשרויות אספקה. במקרים חריגים תיתכן תוספת תשלום.

החזרות

ערך שירות הלקוחות הוא נר לרגלינו. על כן, ישנה אפשרות להחזיר את המוצרים שנרכשו באתר האינטרנט של מילסטון מכל סיבה שהיא, במצב תקין ובאריזה המקורית, בתוך 14 ימים מרגע קבלת המוצר.
לצורך החזרה, נא לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון או במייל returns@milstone.co.il

  1. הטיפול יועבר לטיפול מחלקת החזרות ותתקבל תשובה בתוך 48 שעות מרגע שליחת טופס ההחזרה.
  2. לצורך תפעול ההזמנות והמשלוחים אנו נצטרך לחייב בסכום של 10% מערך ההזמנה ולא פחות מ-117 ₪ על כל ההחזרות ללא יוצא מן הכלל.
  3. עלות המשלוח בגין החזר המוצרים אל מחסני חברת מילסטון תחול על הלקוח. ניתן להוביל את הסחורה אל מחסני החברה באזור התעשייה באשדוד, בתיאום מראש עם שירות הלקוחות של חברת מילסטון. מחיר ההובלה יהיה בהתאם למיקום והתנאים.
  4. סחורות שלא ניתן להחזיר: דוגמאות, מוצרים ממחלקת “חיסולים”, סוף סדרה (יצוין בקניה), מוצרים שהייצור היה עבורכם במיוחד (זו המומחיות שלנו).
  5. יודגש כי לשם קבלת החזר כספי, על המוצרים לחזור באריזתם המקורית, כאשר היא סגורה. מוצרים שבורים לא יזוכו. כאן המקום לציין כי המוצרים המנכרים באתר הנם שבירים ולכן אנו ממליצים לוודא שהם ארוזים היטב במשלוח חזרה. לא יתקבל זיכוי בגין מוצר שהגיע בניגוד להגדרות סעיף זה, גם לא חלקית.
  6. החזר כספי יינתן בתוך 7 ימי עסקים מהגעת הסחורה למחסן החברה, בהתאם לשיטת התשלום בה בוצעה ההזמנה.