הזמנת דוגמאות

אנו ממליצים מאוד להזמין דוגמאות של אריחים לפני רכישתכם.

משלוח הדוגמאות שלנו עד אליכם הביתה נותן לכם את השליטה והיכולת לחוש בחומר, להתאים צבעים וטקסטורות לריהוט שלכם, להתחיל לדמיין את החלל שתיכננתם לכם בראש אבל הפעם בצורה הרבה יותר מוחשית ועשירה וכמובן לתת לכם בטחון נוסף לפני הרכישה וכל זאת בלי לצאת מהבית ובדרך הקלה ביותר.

למה כדאי להזמין דוגמאות?

עם כל הכבוד לטכנולוגיות בימינו, צבע האריח אותו אתם רואים באתר לא תמיד תואם לחלוטין לאריח במציאות וזאת עקב המסכים השונים שיש לכל אחד, התאורה בה צולמה התמונה ועוד. לנו חשוב שתחושו את האיכות ועוצמת החומר והצבע במלואם, ולכן אנחנו ממליצים לרכוש דוגמה של האריח בו אתם מעוניינים כדי להתאים אותו בצורה המושלמת לחלל שלכם.

איך עושים זאת?

פשוט וקל, בכל דף מוצר ישנה אופציה לרכישת דוגמה של אותו אריח – כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הדוגמה ולצרף אותה לסל הקניות שלכם. (מצורפת תמונה להמחשה)

תוכלו לבחור עד 5 דוגמאות, דוגמה אחת בלבד מכל אריח, שישלחו אל היעד אותו תבחרו ,בעלות מינילית שתזוכו עליה ברכישה מעל 1000 ש״ח, משלוח של 45 שקלים בלבד.

המלצה קטנה מאיתנו

כאשר תקבלו את הדוגמאות שהזמנתם, החזיקו אותם לצד רהיט, קיר צבעוני, או כל אלמנט אשר אמור להיות בחלל אותו תעצבו כדי שתוכלו להרגיש האם הם מתאימים ולקבל את השילוב הנכון ביותר, בדיוק כמו שדמיינתם.

אנו מתנצלים מראש שלא כל המוצרים שלנו זמינים לדוגמאות ומטרתנו בעתיד היא לספק לכם שירות זה לכל מוצר ומוצר שברשותנו. אם יש מוצר שלא זמין כדוגמה, אך תרצו לראות, צרו איתנו קשר בטלפון 076-5993344 וננסה לעזור.