בלוג חוויה והשראה

ייצור פסיפסים מ- אם הפנינה

25.5.2012 שתף

בשביל רבים מאיתנו המילה פסיפס מזכירה מיד תגליות ארכיאולוגיות חשובות, אך לא כל כך מעניינות מבחינתנו, הרי למי אכפת כיצד נראו הקירות והכניסות לבתי המרחץ של הרומאים? אך תתפלאו לדעת שפסיפס זה לא משהו שכוח אל וזמן, זה משהו שמקובל גם כאן ועכשיו. יתר מכך, זוהי דרך מיוחדת מאוד להפוך את הבית שלכם ללא פחות מפואר מהמבנים של הרומאים הנעלים. והם הרי תמיד היו ידועים בטעמם הטוב.

אם כך, מהו פסיפס אם הפנינה?

ראשית יש לספר מהו החומר “אם הפנינה”. השם שלו מבטיח יופי מזהיר וראשוני, והמראה שלו בהחלט ממלא הבטחות אלה. בעבר “אם הפנינה” היה מיועד למטרות רבות ומגוונות: ייצור תכשיטים, חיפוי רהיטים של בתי מלוכה. למרות ההוד ואדר הנשקפים משימושים מרשימים אלה, ל”אם הפנינה” יש יתרון מאוד גדול – מלבד היופי שלו הוא גם חזק ועמיד מאוד, ניתן להשתמש בו לכל מטרה בבית מבלי לחשוש לשברים וסדקים. ניתן להשתמש ב”אם הפנינה” בכל פינה בבית שתרצו, זאת למרות שכיום פופולארי מאוד להשתמש בהם בחדרי האמבטיה. ייתכן שהסיבה נעוצה בכך שפסיפס “אם הפנינה” עשוי למעשה מהקונכיות שבהם נולדות הפנינות, ומכאן גם שם החומר. האסוציאציה ברורה – ים, יופי והרמוניה הולכים נפלא עם הצורך להוריד את כל שאריות של יום עבודה מפרך בעזרת מקלחת ארוכה ומענגת מלווה במראה המרהיב של פסיפס הפנינה.

“אם הפנינה” עשוי באופן כזה, שיוכל להתאים לכל מטרה ולכל מקום בבית. עובדה מעניינת נוספת – פסיפסים “אם הפנינה” לא עוברים שום עיבוד. זה אומר למעשה אבן “אם הפנינה” מגיעה אליכם הביתה בדיוק בבדרך שבה היא נמצאת בטבע. יתרון נוסף של דבר זה, הוא שאבנים כאלה מתיישנות הרבה יותר טוב מחומרים מלאכותיים. הרי האבנים האלה היו כאן שנים רבות לפנינו, כך שעשר שנים באמבטיה שלכם לא יזיזו להם. הדבר היחיד שנעשה בין הימצאות האבן בטבע לרגע שבו היא מקשטת את הבית שלכם, זה חיתוך האבן לצורות מסוימות, וגם זה רק בעבודת יד! והנחתם במיומנות בתוך מצרף הפסיפס..

חברת מילסטון לוקחת את היופי שנתן לנו הטבע והופכת את היופי הזה לחלק מחיי היומיום שלנו בעזרת הפסיפסים המדהימים האלה. הפסיפסים מורכבים לא רק מאבני “אם הפנינה”, הם כוללים גם זכוכית ואבנים טבעיות. הבסיס החזק של הפסיפס מבטיח לו עמידות בכל רחבי הבית, לא משנה היכן תחליטו להשתמש בו. דרכים נוספות שבהם ניתן להשתמש בפסיפס “אם הפנינה” זה לשבץ את האבנים בחיפוי רהיטים.

פסיפס פורצלן שחור

פסיפס פורצלן שחור

פסיפס פורצלן כחול

פסיפס פורצלן כחול

פסיפס פורצלן לבן

פסיפס פורצלן לבן

פסיפס משושה לבן

פסיפס משושה לבן עם נקודה שחורה

פסיפס קרמיקה

פסיפס קרמיקה אליאס מט

פסיפס פורצלן הרינגבון

פסיפס פורצלן הרינגבון שחור מבריק

פסיפס בריכה נובלה פורטה

פסיפס בריכה נובלה פורטה

פסיפס בריכה אוגוסטה מבריק

פסיפס בריכה אוגוסטה מבריק

פסיפס סלבדור

פסיפס סלבדור

פסיפס רסיפה

פסיפס רסיפה

פסיפס קופה קובנה

פסיפס קופה קובנה

פסיפסים קופה קובנה

פסיפס קופה קובנה